GULÁŠKA 2014 na ZŠ, Lichardova

V sobotu, 10. mája 2014, ako sa už stáva každoročne tradíciou, Rada rodičov našej školy zorganizovala stretnutie pri guláši v príjemnom prostredí Paľovej búdy. Zúčastnili sa jej nie len rodičia, deti ale aj pedagógovia našej školy. Zatiaľ, čo niektorí ockovia od skorého rána varili guláš, deti a žiaci našej školy sa pod záštitou svojich rodičov  postupne zúčastnili rôznych zaujímavých športových súťaží ako napríklad: Streľba

z luku, futbalový turnaj, skok do diaľky, hod loptičky do koša… U menších žiakov najobľúbenejšou disciplínou bolo „omotanie“ spolužiaka do obväzu, čím vytvorili múmiu. Sladká odmena za účasť v súťažiach neminula nikoho. Pokiaľ sa guláš dovaril, chuťové poháriky uspokojili výborné domáce koláčiky.

A aby si prišli na svoje aj dospelí, počas dňa sa uskutočnil volejbalový turnaj medzi rodičmi a učiteľmi. Kto bol víťaz, nebolo rozhodujúce. Bola to vydarená akcia, guláš chutil na výbornú, počasie nesklamalo a jej poslední účastníci sa rozchádzali až podvečer. Možno už chýbal len večerný táborák. Tešíme sa opäť na stretnutie o rok.

                                                                                             Mgr. Ing. Andrej Opálený, PhD.


Uverejnené v Články
Najnovšie články
Voľné miesta a výberové konania