Portréty

Dňa 6.11.2014 usporiadali učitelia hudobného odboru ZUŠ Ferka Špániho koncert svojich žiakov s názvom Portréty. Týmto koncertom pokračuje naša škola v medzinárodnom projekte New Music for Kids and Teens, ktorý je zameraný na šírenie súčasnej hudby. Projekt je jednou z hlavných aktivít Medzinárodnej spoločnosti pre súčasnú hudbu – Slovenskej sekcie (ISCM). Ozvláštnením koncertu bola výstava žiakov výtvarného odboru našej školy z triedy Jany Valaškovej, ktorej témou boli portréty hudobných skladateľov. Projekt na našej škole vedie a koncert zorganizovala Mgr. Jana Sedlická.

                                                                                                              Mgr. Štefan Bohunický
riaditeľ školy

IMG_8738 IMG_8742 IMG_8754 IMG_8763


Uverejnené v Články, Top
Najnovšie články
Voľné miesta a výberové konania