V decembri na ZŠ, V. Javorku 32, Žilina

Vo štvrtok, 4.12.2014, zavítali do nášho ŠKD umelci Jaro Gažo a Radko Pažej, z občianskeho združenia „Škola života“. Koncert s najkrajšími vianočnými melódiami a koledami – Tichá Noc, Ave Maria, Poďme bratia do Betléma, Benedictus, Rolničky, rolničky a mnohé ďalšie boli pre navodenie tej správnej sviatočnej atmosféry tie najvhodnejšie…
…..a potom sme už privítali Mikuláša s jeho nezbedným čertíkom. Čakali ho rozžiarené očká detí, ktoré sa na tento deň veľmi tešili. Privítali ich básničkami, pesničkami a koledami. Za to ich Mikuláš odmenil balíčkom sladkostí. Fotky si môžete pozrieť vo fotoalbume školy!

Už niekoľko rokov, v tomto predvianočnom období, pravidelne s našimi deťmi koledujeme. Nebolo tomu inak ani tento rok. „Šťastie, zdravie, pokoj svätý vinšujeme Vám, či ste starí lebo deti, nezáleží nám. Z ďaleka my ideme, novinu Vám nesieme“…., takto sme krátkym pásmom kolied pozdravili nielen deti a všetkých zamestnancov školy, ale aj našich malých kamarátov v MŠ. Malí koledníci svojim spevom a vinšami pričarovali nezameniteľnú atmosféru Vianoc do priestorov našej školy.

20141219_085028 P1060147 P1060198(1)

 


Uverejnené v Články
Najnovšie články
Voľné miesta a výberové konania