Naša žiačka výherkyňou v súťaži ENGLISHONE

Dominika Mandová výherkyňa ENGLISHONEAj naša škola ZŠ s MŠ Školská 49 v Žiline – Závodí sa zapojila do súťaže v anglickom jazyku v rámci projektu EnglishOne. V rámci Slovenska sa do súťaže  zapojil rekordný počet učiteľov a žiakov. Spolu 877 učiteľov a približne 20 000 žiakov aktívne pracovalo na úlohách a zlepšovalo si svoje jazykové zručnosti.

Aj učitelia z našej školy prejavili záujem a zapojili deti do danej celoslovenskej  súťaže. Jedinou vyžrebovanou výherkyňou z našej školy bola Dominika Mandová zo VII. A triedy. Pre nás sa stali  výhercovia ale  všetky deti, ktoré sa zapojili do súťaže.  Zvládli bez problémov  zadania, ktoré im elektronicky poslali  pani učiteľky a aktívne pracovali s novým digitálnym vzdelávacím obsahom pre anglický jazyk.

Vyžrebovanej výherkyni srdečne blahoželáme! Môže sa tešiť na nákup kníh vo vydavateľstve Panta Rhei.


Uverejnené v Články
Najnovšie články
Voľné miesta a výberové konania